Belangrijkste kenmerken van Hepatotoxicanten

Deze werkgroep stond onder voorzitterschap van: Prof. Ivan Rusyn, directeur van de Texas A&M SRP en ontmoet door Zoom. De groep identificeerde 12 belangrijke kenmerken van humane hepatotoxische stoffen en beschreef hoe deze kunnen worden gebruikt voor het systematisch identificeren, organiseren en gebruiken van mechanistische gegevens bij het identificeren van hepatotoxische stoffen, in Rusyn et al., 2021.

Achternaam* Voornaam Instelling Email Belanghebbende
* Rusyn Ivan Texas A&M IRusyn@cvm.tamu.edu Onderzoeker
Arzuaga Xabier US EPA Arzuaga.Xabier@epa.gov Overheid
Battler raymond U. Pittsburgh BATALLER@pitt.edu clinicus
Cattley Russ Auburn University rcc0022@auburn.edu Patholoog
Corton Chris US EPA corton.chris@epa.gov Overheid
Diehl Anna Mae Hertog Uni. annamae.diehl@duke.edu clinicus
Ferguson Stephen NTP stephen.ferguson@nih.gov Overheid
Godoy Patrick Roche patricio.godoy@roche.com Pharma
Guyton Kathryn IARC GuytonK@iarc.fr Intergouvernementeel agentschap
Kaplowitz Neil UCLA kaplowit@usc.edu clinicus
Khetani Salman U. Illinois Chicago skhetani@uic.edu Onderzoeker
Roberts Ruth ApconiX r.roberts.4@bham.ac.uk Pharma (VK)
Roth Robert Michigan State rothr@msu.edu Onderzoeker

*Stoel

Pijl omhoog