Belangrijkste kenmerken van Cardiovasculaire toxische stoffen

 

De werkgroep kwam bijeen in een reeks tweewekelijkse teleconferentiegesprekken georganiseerd door Martyn Smith (UC Berkeley) en Lauren Zeise (OEHHA, CalEPA), met de eerste oproep op 21 april 2020. Prof. Lars Lind, Universiteit van Uppsala, Zweden was co-voorzitter met Martyn Smith. De groep ontwikkelde 12 sleutelkenmerken (KC's) en beschreef hun toepassing op milieuchemicaliën en farmaceutische geneesmiddelen in Lind et al., 2021.

Achternaam* Voornaam Instelling Email Belanghebbende
* Lind Lars U. Uppsala nlars.lind@medsci.uu.se Onderzoeker
* Smith Martyn UC Berkeley martynts@berkeley.edu Onderzoeker
Araujo Jezus UCLA jaraujo@mednet.ucla.edu Onderzoeker
Barchowsky Aaron U. Pittsburgh aab20@pitt.edu Onderzoeker
bont doek Scott NCSU smbelch2@ncsu.edu Onderzoeker
Berridge Brian NTP brian.berridge@nih.gov Overheid
Chiamvimonvat Nipavan UC Davis nchiamvimonvat@ucdavis.edu Onderzoeker, arts
Chiu Weihsueh Texas A&M wchiu@cvm.tamu.edu Onderzoeker
Cogliano Vincent OEHHA cogliano.vincent@epa.gov Overheid
Elmore Sarah OEHHA Sarah.Elmore@oehha.ca.gov Overheid
Farraj Aimen Amerikaanse EPA Farraj.Aimen@epa.gov Overheid
Gomes Aldrin UC Davis avgomes@ucdavis.edu Onderzoeker
McHale Clio OEHHA cmchale@berkeley.edu Overheid
Meyer Kathleen Sangamo Therapeutics kmeyer@sangamo.com Pharma
Posnack Nikki Nationaal kinderziekenhuis; George Washington Uni. NPOSNACK@childrensnational.org Onderzoeker
Vargas Hugo Van Amgen, Inc. hvargas@amgen.com Pharma
Yang Xi FDA xi.yang@fda.hhs.gov Overheid
Zeise Lauren OEHHA Lauren.Zeise@oehha.ca.gov Overheid
Zhou Changcheng UC Riverside changcheng.zhou@ucr.edu Onderzoek

* Medevoorzitters

Pijl omhoog