Belangrijkste kenmerken van Kankerverwekkende stoffen

 

De werkgroep kwam op 21-22 augustus 2018 en op 7-8 februari 2019 bijeen in UC Berkeley. De bijeenkomsten werden georganiseerd door Martyn Smith (UC Berkeley) en Lauren Zeise (OEHHA, CalEPA). De groep besprak het gebruik van de belangrijkste kenmerken bij gevarenidentificatie, harmonisatie van de belangrijkste kenmerken met de kenmerken van kanker, en hoe experimenten kunnen worden opgezet om een ​​mengsel van verschillende chemicaliën te testen met het potentieel om kanker te produceren bij lage doses. Tot dusver is er één paper voortgekomen uit het werk van de groep: Smith et al., 2020 maar een tweede over mengsels zal worden gepubliceerd.

Achternaam*VoornaamInstellingEmailBelanghebbende 
BorrelAlexandreNTPalexandre.borrel@nih.govOverheid 
CardenasAndresUC Berkeleyandres.cardenas@berkeley.eduOnderzoeker 
ChiuWeihsuehTexas A & M UniversityWChiu@cvm.tamu.eduOnderzoeker 
FelsherDeanStanford Uni.dfelsher@stanford.eduOnderzoeker 
FieldenMarkeerAmgenmfielden@amgen.comPharma 
GibbonsCatherineUS EPAGibbons.Catherine@epa.govOverheid 
Goede zoonWilliamCPMCwhg3md@att.netOnderzoeker 
GuytonKathrynIARC, FrankrijkGuytonK@iarc.frIntergouvernementeel agentschap 
HouckKeithUS EPAhuck.keith@epa.govOverheid 
KleinstreuerNicoleNTPnicole.kleinstreuer@nih.govOverheid 
La MerrillMicheleUC Davismlamerrill@ucdavis.eduOnderzoeker 
LebrecHerveAmgenhlebec@amgen.comPharma 
LoweLeroyKanker leren kennen, Canadahlebec@amgen.comOnderzoeker 
McHaleClioUC Berkeleycmchale@berkeley.eduOnderzoeker 
MinocherhomjiSheroyAmgensminoche@amgen.comPharma 
RuiterCynthiaNTPcynthia.rider@nih.govOverheid 
Rieswijk&LindaUC Berkeleylinda.rieswijk@maastrichtuniversity.nlOnderzoeker 
Zand-MarthaOEHHA, Californië EPAMartha.Sandy@oehha.ca.govOverheid
smidMartynUC Berkeleymartynts@berkeley.eduOnderzoeker 
SoneHidekoYokohama University of Pharmacy, Japanhideko.sone@yok.hamayaku.ac.jpOverheid 
WangAmyNTPhuishan.wang@nih.govOverheid 
WebsterThomasBoston Universitytwebster@bu.eduOnderzoeker 
ZeiseLaurenOEHHA, Californië EPALauren.Zeise@oehha.ca.govOverheid 
ZhangLuopingUC Berkeleyluoping@berkeley.eduOnderzoeker 

&Momenteel aan de Universiteit Maastricht, Nederland

Afkortingen: CPMC, California Pacific Medical Center; EPA, Environmental Protection Agency; NIES, Nationaal Instituut voor Milieustudies; NTP, Nationaal Toxicologieprogramma; OEHHA, Office of Health Hazard Assessment

Pijl omhoog